Susigaudyti rinkoje: Volvo S60 2,4 l.

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
Mantysa
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2014 Lie 26 19:19
Auto: Volvo S60
Miestas: Mažeikiai

Susigaudyti rinkoje: Volvo S60 2,4 l.

Standartinė Mantysa »

Sveiki,

Esu naujas registruotas narys, tai norėjau Jūsų specų paklausti nuomonės, nes nesinori nusipirkti "katės maiše".

Ruošiuosi įsigyti Volvo S60. Mane domina benzinas arba benzinas/dujos. Tai apžiūrėjau visą Lietuvos rinką (internete visus puslapius) šiuo metu ir išsirinkau porą variantų:

1. http://auto.plius.lt/skelbimai/volvo-s6 ... 55653.html" onclick="window.open(this.href);return false;

2. http://auto.plius.lt/skelbimai/volvo-s6 ... 12750.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Ką apie šiuos du variantus galėtumete pasakyti, peržvelgę skelbimus. Aš kalbėjau telefonu su abiem. Abu privatūs asmenys ir atrodo tikrai protingai nemeluodami dėsto viską.
Nesuprantu ko 2 varianto niekas neperka, jau nuo kovo mėnesio įdėtas skelbimas ir tik ši mintis stabdo nusipirkti.
1 variantas iš mano miesto, bet vėl 2001 metai beveik 11k LT. Kaip ir daugoka ar norma?

Būčiau laba… kad perskaityti visą login

Temoje 17 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti