v70 II Volvo detales (kelmai)

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
darijus
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2010 Kov 05 13:40
Auto: v70 2000
Miestas: ginkunai

v70 II Volvo detales (kelmai)

Standartinė darijus »

Sveiki. Ziemos metu buvau uz traukes rankini stabdi ir jis man nutruko. Pradejo girdesis visokie pasaliniai garsai girgzdejimas bildejimas tai nuvaziavau pas meistrus jie isarde pasake kad trosai nutruke visi rankinio stabdziu kaladeliu laikikliai isluze spirokles sumaltos galine diagnoze tokia kad reikia keisti abu galinio ratu kelmus . ieskosiu is devetu taciau nezinau i kokiu metu ir modelius dairytis kad tie kelmai tiktu ant manosios is seniau autodetaliu pardavejas buvo uzsimines kad atseit viskas is senosios v70 I tinka Metai mano V70 II 2000-06-09 variklis gal irgi svarbu ? 2.4 bendzinas ne turbo 125 kw. Ar galit pateikt pavyzdziu kokiu metu ar modeliu tiktu ar reikia atkreipti i varikli ar ziureti tik i metus.Aciu.
Atsakyti