Pradžia

Volvo Klubas - Registracija

Tai nuostabus Volvo Klubo puslapis su nuostabiais lankytojais ir norime jį tokį matyti ateityje. Keletas pagrindinių taisyklių:

 1. Pilnai naudotis diskusijomis (failų prikabinimas, panašios temos, paieška diskusijose, asmeninės žinutės ir t.t.) galėsite tik būdami Klubo Fanas nariu.
 2. Tvarką forume prižiūri moderatoriai, kuriems administratorius yra suteikęs papildomas teises.
 3. Forumas skirtas forumo vartotojų bendravimui, informavimui, savo pažiūrų ir nuomonių reiškimui pagrindinai Volvo automobilių eksploatavimo, remonto, tiuningavimo ir kitomis susijusiomis temomis.
 4. Vartotojų sukurtos temos yra kuriamos be moderatorių sutikimo, tačiau gali būti modifikuojamos, blokuojamos arba trinamos, jeigu moderatoriai mano, kad tema arba pasisakymas neatitinka temos arba forumo tematikos.
 5. Visa medžiaga, talpinama forume, turi atitikti bendras moralės, etikos, estetikos ir atsakomybės normas. Pornografija, erotika, prostitucija, rasinė, politinė bei religinė propaganda bei kitos temos, visuotinai pripažintos kaip viešai nediskutuotinos bei prieštaraujančios įstatymams, yra draudžiamos.
 6. Pasisakymai forume turi būti kultūringi, nenormatyvinė leksika (keiksmažodžiai) draudžiama. Forume visi pasisakymai turi būti tik tokie, kurie yra arba gali būti įdomūs visiems forumo nariams. Asmeniniam bendravimui yra skirtos asmeninės žinutės.
 7. Kuriant naujas temas prašome naudotis Temų kūrimo taisyklėmis , kurias perskaitysite rašydami naują temą ar atsakymą.
 8. Atsakymų „ne į temą“ ir tokių pat temų rašymas draudžiamas. Nerašome DIDŽIOSIOMIS RAIDĖMIS!!!
 9. Prašome prisiminti, kad yra stebuklingas mygtukas „Keisti“, todėl to pačio vartotojo prašome nerašyti kelių atsakymų iš eilės toje pačioje temoje, o paprasčiausiai pakeisti prieš tai buvusį savo atsakymą, pridedant pamirštą parašyti mintį.
 10. Piktybiškai nesilaikant temų kūrimo bei atsakymų rašymo taisyklių, vartotojo pasisakymai gali būti trinami be perspėjimo, o pats vartotojas perspėjamas, blokuojamas tam tikram laikui arba blokuojamas visam laikui.
 11. Draudžiama įžeidinėti kitus forumo dalyvius. Visas asmenines diskusijas ir santykių aiškinimąsi prašome perkelti į asmenines žinutes, elektroninį paštą, skype ir pan.
 12. Draudžiama viskas, kas trikdytų normalų puslapio darbą.
 13. Moderatoriai pasilieka sau teisę keisti bei atnaujinti taisykles.
 14. Visi kiti atvejai, neaptarti šiose taisyklėse, sprendžiami moderatorių.
 15. Naudojimasis forumu, t.y. temų kūrimas ir atsakymų rašymas, yra traktuojamas kaip automatiškas šių taisyklių pripažinimas.
 16. Kai kurių forumo funkcijų naudojimas (pvz. nuotraukų įkėlimas į Galeriją) yra galimas tik parašius atitinkamą pranešimų skaičių į forumą.
 17. Nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės.
 18. Vartotojai blokuojami be perspėjimo, jei:
  vartotojas naudoja kelis slapyvardžius,
  leidžia naudotis savo registracijos duomenimis kitiems vartotojams.
 19. Draudžiamas skelbimų rašymas diskusijose. Skelbimus talpinkite skelbimų puslapyje.
 20. Pastabų ignoravimas ir viešas administracijos veiksmų aptarinėjimas – griežtai draudžiamas.