Klubo diskusijų siena - Mano Volvo

volvo xc 90.2.9. 2003m. greiciu dezes gedimas, apsimoka imt?

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
raseliukstis
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2018 Gru 06 13:17
Auto: volvos40
Miestas: siauliai

volvo xc 90.2.9. 2003m. greiciu dezes gedimas, apsimoka imt?

Standartinė raseliukstis »

Sveiki, nusiziurejau, talpu volvaka. uz 1900eur. volvo xc 90, 2.9b, 200kw. su automatines greiciu dezes defektu. Taciau, yra, vienas bet, kiek skambinau i ivairius servisus, konsultavausi, visi sako viena ir ta pati, bek, kuo toliau, remontas brangus. Nu aisku su tuo susigyvenau, nes juk suprantu, kad automatine greiciu deze sutvarkyt, kainuos, ne 100 ir ne 200, taciau, man sake, net neprasdidet, nes butent situ metu, su tokiais varikliais, pats baisiausias volvo variantas. Jos tvarkymui nebus galo.
Taigi pas mane knibzda, 2 klausimai.
1. Greiciu dezes defektas su tokiais simptomais: *nepriima staigaus gazo, *buksuoja pradedant judet is vietos, * vaziuoja tik "Trip Trucku".
Gal, kas susidures, ar gerai ismano sita reikala ir galetu, mazdaug, pagal simptomus pasakyt, ar tai labai baisus gedimas. o gal visgi (kaip, nedrasiai, bet minejo vienas is meistru), del buksavimo yra ne greiciu d… kad perskaityti visą login

Temoje 2 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti