Volvo S80 2001 salonas

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
Kardanas
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 2010 Spa 07 19:45
Auto: volvo s80
Miestas: mazeikiai

Volvo S80 2001 salonas

Standartinė Kardanas »

Sveiki,
Iškilo toks klausimas, mano volvo s80 yra 2001 metų, norėčiau pasikeisti saloną, nes manasisi jau pavargęs, radau odinį "rekarinį" saloną tačiau jis nuo 2005 metų volvos, tai gal žinote ar jie identiski fiksavimo atžvilgiu, ar fiškes atitiktu ir jei yra iššovęs vairuotojo aibegas ar man mes klaidą, nes manau, kad 2001 metu volvoi dar nebuvo sedenese airbegų. Na ir šiaip man įdomi betkokia nuomonė apie mano norima variantą. Ačiū iškart už komentarus .

Temoje 10 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti