Klubo diskusijų siena - Mano Volvo

PAGELBĖKITE!!! dėl vairo užrakto

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
deivis97
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 2018 Geg 28 19:24
Auto: Volvo V50 2004m. 2.0l 100kw
Miestas: Vilkaviškio r.

PAGELBĖKITE!!! dėl vairo užrakto

Standartinė deivis97 »

Sveiki, šiandien atsitiko taip jog pasistačiau mašiną ir grįžęs į ją nebeužkūriau dėl vairo užrakto gedimo, aišku kaip sakant rusišku metodu "plaktuku" trinktelėjus susitvarkė, bet kiek skaitau, tai jeigu vieną kartą taip atsitiko tai ir tikėkis, jog dar kartą atsitiks, mano mašina VOLVO V50 2.0D 100kW 2004 m., org. kodas užrakto yra 30680132, bet radau XC60 išoriškai atrodo kaip ir toks pat, bet kodas yra kitas P31340734 aišku čia ne nauja, ši XC60 pravarius 36000KM, bet parsiduoda gan nebrangiai, todėl noriu paklausti ar man ji tiks. Labai dėkingas už bet kokį atsakymą. :)

Temoje 5 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti