Volvo 850 T5 turbinos prisukimas

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Jeigu esate naujas forumo dalyvis, pirmiausia prisistatykite atitinkamoje temoje Pasisveikinimas
7. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
vyckou
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 2010 Rgs 23 14:28
Auto: 850 T5 2.0L
Miestas: Vilnius

Volvo 850 T5 turbinos prisukimas

Standartinė vyckou »

Sveiki,

Esu visiskai naujokas, kas liecia Volvo ir turbininius automobilius, stengiames greit mokytis tiek apie viena, tiek apie kita :)
Neseniai uz nebloga kaina nupirkau Volvo 850 T5 2.0 (B5204T). Automobilis keli metai Lietuvoj, viskas butu kaip ir gerai, tik kad pries tai buves savininkas uzputes turbina iki 1.2bar. Siandien Boost gauge'as net iki 1.5bar'o soktelejas buvo.
Kadangi gamyklinis slegis turetu siam modeliui but 0.66bar'o man siek tiek neramu, ar variklis/ greiciu deze nesubyres uz keliu menesiu. Plius, man tiek galios siek tiek net per daug (uztektu ir tu varganu 155kW) :s07 dar ir baisiai padangu gaila...

Zinau, skamba labai keistai, bet noreciau priskuti turbina bent jau iki 1-0.8bar

Tad klausimas butu - kaip suzinot, kokiu budu turbina buvo atsukta - chipavimu, ar mechaniniu budu.

Jei mechaniniu, kaip suziuret, kaip prisukt - ar pvz. buvo statomas papildomas reguliavimo … kad perskaityti visą login

Temoje 9 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti