Klubo diskusijų siena - Mano Volvo

Papildomo ausintuvo montavimas AT dezei.

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
kkmlt
Pranešimai: 35
Užsiregistravo: 2012 Lie 31 18:36
Auto: Volvo V70XC 2.4T
Miestas: Kaunas

Papildomo ausintuvo montavimas AT dezei.

Standartinė kkmlt »

Sveiki Volvo myletojai ir vairuotojai.

Esu gan naujas Volvo turetojas, tad dar daug visko reikia suznoti ir ismokti.

Zodziu pasitaike geras Volvo V70 XC. Rida maza, priziuretas, nesutrintas. Ir jis mano. Bet yra vienas bet... AT deze kai pasyla negraziai (su juntamu smugeliu) permetineje begius. Salta viskas puiku. Svelniai jungia net nejauti. Taigi paskaitinejas ivairius forumus nusprendziau pameginti isspresti sia problema. Sudariau plana, kuri ir pradedu igivendinti:

1. Susirasti ir nusipirkti papildoma radiatoriu ir termostata AT dezes tepalui. Ji sumontuoti ir paziureti koks efektas. Jei pades - vazineti ir dziaugtis:) Nepades - eiti prie sekancio punkto.
2. Pakeisti tepala AT dezeje. Jei tai pades - OK. Jei ne - sekantis punktas.
3. Pilna adaptacija.... Jei nepades - sekantis ir turbut paskutinis punktas.
4. Supilti i tepala XADO prieda. Jei pades OK, puiku, super :) jei ne - vazi… kad perskaityti visą login

Temoje 65 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti