Xc60 sildymo/ac problemos

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
Atsakyti
sunkus
Naujokas
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 2023 Sau 07 22:05
Auto: volvo xc60
Miestas: Ukmerge

Xc60 sildymo/ac problemos

Standartinė sunkus »

Volvo xc60 2.4d 2009m
Problema ta, kad salono vejalis pucia, tiksliau jis veikia, bet nei per viena anga neispucia oro, nei i langus, nei i kojas ir tt.nors ant ekranelio viskas valdosi.
Pajunge kompa, tipo valdymo modulis nusproges. Ok perku kita ir ta pati istorija. Na gal todel, kad devetas, gal irgi sugedes. Perku dar viena ir vel identiska istorija.
Vel tikrina elekrikas ir tipo viskas visur gerai, beda valdymo modulyje. Na sutinku vienas sugedes, na tebunie antras sugedes, bet ir trecias toks pat, cia jau truputi sutapimais sunku patiket.
Veiksmas vyksta ne LT, tai labai neteiskit.
Vienas zmogelis parekomendavo padaryt “ Pradžiai padaryti sklendziu inicializavima, po to - kalibravimą. Jeigu vistiek bus blogai, pakartoti viską, arjungus oro kokybes daviklį”
Klausimas kas yra inicializavimas? Ir ar visa tai galima padaryt tik su org volvo programa VIDA berods? Nes su autodoc, ta… kad perskaityti visą login

Šioje temoje atsakymų - 2


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti