[V40 2i, 96m] nepaduoda benzino

Forumo taisyklės
1. Kiekviena nauja tema būtinai pradedama, nurodant automobilio modelį ir variklį, pvz.: [V40 1,8i] Nedega STOP žibintai. Temos, pavadintos „PROBLEMA!!!“, „PAGALBOS“ arba „Nežinau, kas yra?“ ir panašios bus tuojau pat užrakinamos arba trinamos!
2. Temos pavadinimas turi trumpai ir tiksliai apibūdinti problemą (ne „stabdžiai“ o „kaip nuorinti stabdžių sistemą?“)
3. Pranešime prašome tiksliai ir pilnai aprašyti apie ką eina kalba, kad nereikėtų sekančiuose 10 pranešimų klausinėti, aiškinantis, kas įvyko...
4. Atsakantis asmuo turi atsakymą rašyti konkrečiai, o ne „lygtai taip turėtų būti“, atrodo taip, bet nesu tikras“ ir panašiai. Pagrindinė taisyklė: „NEŽINAI – NERAŠYK!“
5. Pranešimų nerašome didžiosiomis raidėmis!!! Tai traktuojama kaip triukšmavimas, rėkimas ir nepagarba kitiems!
6. Prašome nekurti tokių pačių temų kelis kartus – tai bus traktuojama kaip spamas ir baudžiama perspėjimu.
7. Prieš užduodami klausimus, pasidarykite automobilo diagnostiką.
Atsakyti
Vartotojo avataras
wheel_man
Pranešimai: 71
Užsiregistravo: 2008 Spa 23 22:18
Auto: V40 benzinas/dujos '96 100kw
Miestas: Radviliškis/Kaunas

[V40 2i, 96m] nepaduoda benzino

Standartinė wheel_man »

sveiki,
taigi siandien nuvaziavus i taska B ir pastovejus apie 3-4 val. volvukas taip ir nebeuzsikure (kadangi kuriasi ant benzino, o vaziuoja bujomis, BRC duju iranga). Berods nepaduoda benzino iki paurkstuku. o buvo taip: kai jau nuo sukimo issikrove akumuliatorius, bandeme tempti ant buksyro, bet nebuvo jokio gyvybes zenklo. Isukome zvakes- sausos. kaip suprantu, reiskiaisi nepaduoda kuro. pripylem i baka benzino, vistiek nieko, patempus apie 3km ijungta antra pavara, variklis siek tiek susilo ir isijunge duju tiekimas-siap netaip uziskure (gal ir negerai toks "drozimas" bet jau nebebuvo kas daryt) :(
Anksciau ijungus degima, is po variklio dangcio pasigirzdavo toks zvimbimas (gal kokio siurbliuko ar pan ), dabar zvimbimo nera. Beje buvau is bako istraukes ta elektrini siurbliuka su plude, tai jis ijungus degima, nieko nereguoja.
Kame cia gali buti problema ? ar tas siurbliukas esanti… kad perskaityti visą login
VOLVO V40 96' 2ltr. benzinas/dujos

Temoje 7 atsakymų


Registruotis Prisijungti
 
Atsakyti